Serdecznie zapraszamy na comiesięczne spotkania w ludźmi sukcesu w Instytucie Biologii, które pozwolą na zyskanie orientacji w rynku pracy i bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami.

Aktywne poszukiwanie pracy – spotkania z pracodawcami w Instytucie Biologii

• chcesz świadomie wkroczyć na ścieżkę swojego rozwoju zawodowego?
  • chcesz wiedzieć gdzie szukać pracy lub ciekawych miejsc praktyk zawodowych?
  •  chcesz znać wymagania pracodawców w stosunku do absolwentów?
  • chcesz wiedzieć co powinieneś umieć żeby dostać atrakcyjną pracę w swoim zawodzie?

Comiesięczne spotkania z ludźmi sukcesu w Instytucie Biologii dadzą Ci możliwość orientacji w rynku pracy, rozpoznania zapotrzebowań, nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi pracodawcami.

25 listopada 2015 r. (środa) o godz. 17:15 w sali 2058 budynku Instytutu Biologii Uniwersytetu w Białymstoku przy ulicy Ciołkowskiego 1J odbędzie się spotkanie z

dr Grzegorzem Chocianem

biologiem, doktorem nauk medycznych, prezesem zarządu firmy EKOTON sp. z o.o.  od prawie 20 lat specjalizującej się w ochronie środowiska i rozwoju regionalnym, autorem i współautorem wielu dokumentacji biznesowych i analiz środowiskowych w projektach inwestycyjnych związanych z budową kluczowej infrastruktury komunikacyjnej, przeciwpowodziowej, turystycznej i produkcyjnej, prezesem Fundacji Konstruktywnej Ekologii „Ecoprobono”, członkiem Podlaskiego Klubu Biznesu. Wartość projektów, które nadzorował merytorycznie w zakresie ochrony środowiska w latach 2009-2014 opiewała na kwotę ponad 5 mld zł.