Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych proponuje studentom UwB w roku akademickim 2016/17 bezpłatne dodatkowe zajęcia językowe z łaciny poza programem studiów.

Disce Latine

czyli łacina dla początkujących

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów na zajęcia z języka łacińskiego w ramach przedmiotów ogólnouczelnianych, którzy chcieliby:

• poznać podstawy języka łacińskiego
  • opanować podstawowe techniki tłumaczeniowe oraz zasady korzystania ze słowników łacińsko-polskich
  • poszerzyć zasób słownictwa, zwrotów, sentencji pochodzących z języka łacińskiego, funkcjonujących w kulturze współczesnego świata

Zajęcia w wymiarze 30 godzin rozpoczną się w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 01.03.2017 r.  (środa) o godz. 18.15  s.303 w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UwB ul. M. Skłodowskiej – Curie 14

Rejestracja w Usosweb od 10.02 do 05.03 2017 r.

Warunki zaliczenia: regularne uczęszczanie na zajęcia, aktywny udział, praca własna studenta. Po otrzymaniu zaliczenia istnieje możliwość wpisu do suplementu do dyplomu w rubryce inne osiągnięcia (na wniosek uczestnika kursu).

Kontakt  z prowadzącą mgr Urszulą Tylicką: ulatyl@uwb.edu.pllub z sekretariatem Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych, spnjo@uwb.edu.pl