27.10.2016 r. godz. 17.30 Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny zaprasza studentów oraz wszystkie zainteresowane osoby, do uczestniczenia w bezpłatnym wydarzeniu promującym przedsiębiorcze postawy, prowadzące do założenia własnego biznesu.

BPN-T już po raz drugi będzie organizatorem wyjątkowego wydarzenia, podczas którego zaprezentowanych zostanie kilka niezwykłych historii budowania własnego biznesu. Ich autorzy, dzięki kreatywności i przedsiębiorczości przekuli swoje pomysły w realne produkty i osiągnęli sukces na rynku. W ramach wydarzenia „Hot startup w BPN-T” odbędzie się również projekcja filmu poruszającego tematykę polskiego środowiska startupowego pt.: „Anatomia Startupu”.

27 października 2016 r. o godz. 17.30 wnętrza Parku zapełnią się entuzjastami start-upów, młodymi przedsiębiorczymi osobami, które postanowiły wziąć los w swoje ręce.

Link do wydarzenia: https://bpnt.bialystok.pl/PL/spolecznosc-bpn-t/startup-kalendarz/hot-startup-w-bpn-t