"Chemia – przyszłość zaczyna się dziś"- IV edycja - 30 marca - 2 kwietnia 2017 roku

Ogólnopolskie Studenckie Mikrosympozjum Chemików 2017

Jesteśmy grupą studentów, która pragnie propagować chemię, jako pożyteczną i ważną dziedzinę wiedzy z perspektywy życia codziennego. Chemia jest naszą pasją, którą chcielibyśmy dzielić się ze studentami innych polskich uczelni. Jedną z takich okazji byłoby Ogólnopolskie Studenckie Mikrosympozjum Chemików „Chemia – przyszłość zaczyna się dziś”- IV edycja, które odbędzie się w dniach 30 marca-2 kwietnia 2017 roku w Białymstoku. Celem planowanej konferencji jest zapoznanie się z najnowszymi badaniami z zakresu chemii i technologii chemicznej prowadzonymi w Polsce, zaprezentowanie wyników prac magisterskich oraz projektów realizowanych na polskich uczelniach, poszerzenie wiedzy chemicznej oraz nawiązywanie kontaktów z innymi instytucjami działającymi na terenie państwa.