Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów „MOST”.

W imieniu Uniwersytetu w Białymstoku oraz Uniwersyteckiej Komisji Akredytacyjnej w Poznaniu, prowadzącej na zlecenie Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich Program MOST umożliwiający realizację semestralnych lub rocznych studiów na innym uniwersytecie w Polsce, zapraszamy zainteresowanych studentów i doktorantów do wzięcia udziału w rozpoczynającej się 31 października rekrutacji do programu na semestr letni roku akademickiego 2015/2016.

W Programie zrzeszonych jest 29 uczelni, a w ofercie znajduje się ponad 400 kierunków i specjalności na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Ze względu na liczne ośrodki prowadzące kierunki, to ponad 1000 ofert na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz niemal 200 na studiach doktoranckich na różnych uczelniach.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Programu są dostępne na stronie internetowej: www.most.amu.edu.pl

Rekrutacja potrwa do 30 listopada. Zachęcamy do skorzystania z Programu. (zobacz plakat)