17.03.2017, godz. 11.00-13.00, Wydział Filologiczny

Drodzy Studenci,

języki obce i przeciwdziałanie finansowaniu terroryzmu? Tak! To właśnie specjaliści znający języki obce mają szanse na naprawdę interesujące wyzwania zawodowe.

Zapraszamy na spotkanie „Know Your Customer – Know Your Company”, podczas którego będą Państwo mogli uczestniczyć w case study poświęconemu przeciwdziałaniu finansowaniu terroryzmu i praniu brudnych pieniędzy oraz dowiedzą się Państwo, jak znając języki obce, rozpocząć karierę w branży finansowej. Spotkanie poprowadzi Piotr Maślak, ekspert z dziedziny Bezpieczeństwa oraz Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa, Kontroli Wewnętrznej i Compliance w CERI International.

Kiedy: 17 marca 2017 r. (piątek) w godz. 11.00-13.00

Gdzie: Wydział Filologiczny, Aula główna

W dniu wydarzenia na Wydziale Filologicznym będą obecni przedstawiciele CERI International, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, także związane z możliwościami pracy w obszarze Know Your Customer.

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w spotkaniu oraz pozyskania przy tej okazji informacji o ofertach pracy i praktyk skierowanych do studentów Wydziału Filologicznego.

Do zobaczenia!

CERI International