Spotkanie ze studentami I roku I stopnia chemii, biologii i ochrony środowiska

Dyrekcje Instytutów Chemii i Biologii serdecznie zapraszają studentów I roku na spotkania inaugurujące rok akademicki 2016/2017 z opiekunami poszczególnych roczników, które odbędą się 3 października 2016 r.

Spotkanie ze studentami I roku I stopnia Chemii odbędzie się o godz. 9.30 w sali 2044 Instytutu Chemii, ul. Ciołkowskiego 1K.

Opiekunem roku jest dr Elżbieta Regulska, p. 3033, tel. 85 738 8038, e-mail: e.regulska@uwb.edu.pl

Spotkanie ze studentami I roku I stopnia Biologii odbędzie się tuż po zakończonej Inauguracji Roku Akademickiego w Auli im. Pani Prof. Aliny Myrchy (sala 2003) Instytutu Biologii , ul. Ciołkowskiego 1J.

Opiekunem roku jest dr Anna Matwiejuk, p. 3010, tel. 85 738 8431, e-mail: matwiej@uwb.edu.pl

Spotkanie ze studentami I roku I stopnia Ochrony Środowiska odbędzie się tuż po zakończonej Inauguracji Roku Akademickiego w sali 1130 Instytutu Biologii, ul. Ciołkowskiego 1J.

Opiekunem roku jest mgr inż. Adam Więcko, p. 1121, tel. 85 738 8393, e-mail: a.wiecko@uwb.edu.pl

Do zadań opiekuna roku należeć będzie udzielanie pomocy, porad i konsultacji w sprawach związanych z problemami dydaktycznymi i socjalnymi studentów.