Wybory do Rady Samorządu Studenckiego

Studencie, jeśli chcesz mieć realny wpływ na działalność uczelni, organizować i brać udział w wydarzeniach kulturalnych oraz naukowych, a przy okazji rozwinąć swoje kompetencje i poznać szereg nowych osób to dobrze trafiłeś! Dołącz do naszego samorządowego zespołu.

Swoje kandydatury możecie składać do 14 października, a w dniach 18-19 października odbędą się wybory do Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Biologii za pośrednictwem platformy USOS. Szczegółowe informacje pod linkiem https://parlament.uwb.edu.pl/ogloszenia/.

W tym roku planujemy wykonać szereg działań takich jak: organizację otrzęsin, warsztatów związanych z karierą po studiach oraz szeroko pojętą promocją wydziału. Nie zapomnimy o reprezentowaniu studentów i ich interesów przez władzami wydziału.