Szanowni Państwo,

W imieniu Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu  mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w X  Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim. Seminarium odbędzie się w  dniach 21 - 24 czerwca 2016 roku w ośrodku Konferencyjno-Naukowym  Bachotek k. Brodnicy. Prezentacje ustne i posterowe odbywać się będą w 3 panelach tematycznych: nauki chemiczne, biologiczne i medyczne, fizyczne i techniczne. Na najlepszych czekają nagrody. W programie prócz sesji naukowych mamy do zaoferowania wiele atrakcyjnych imprez towarzyszących.
Wszelkie informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej: http://ksd.umk.pl. W razie  pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: ksd@chem.umk.pl/

Zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

Komitet Organizacyjny