Serdecznie zapraszamy na inaugurację 2019-2020 roku akademickiego na Wydziale Biologii Uniwersytetu w Białymstoku.

Uroczystość odbędzie się 1 października 2019 r. o godz. 10.00 w auli prof. A. Myrchy (sala 2003).  W trakcie uroczystości przewidziana jest immatrykulacja – przyjęcie nowych studentów na pierwszy rok studiów. Po inauguracji odbędą się krótkie spotkania organizacyjne  z opiekunami poszczególnych roczników. Po spotkaniu organizacyjnym zapraszamy na spacer po Wydziale  Biologii i kampusie uniwersyteckim przygotowanym przez Koło Naukowe Biologów.

BIOLOGIA I

Spotkanie organizacyjne  z opiekunem roku dr Anna Pietryczuk w sali 2003 Wydziału Biologii.

BIOLOGIA II

Spotkanie organizacyjne  z opiekunem roku dr Adamem Cudowskim w sali nr 2060 Wydziału Biologii.

EKOBIZNES

Spotkanie organizacyjne  z opiekunem roku mgr Magdaleną Chmur i prodziekanem ds. studentów dr hab. Elżbietą Jekatierynczuk – Rudczyk w sali nr 2058 Wydziału Biologii.